Jak co roku, tak i teraz w Szkole Podstawowej nr1 odbył się Koncert Szkolny promujący młodych artystów. Nie obyło się bez chóru Moniuszko, który dzięki wspólne dyrygentce często występuje z chórem szkolnym Pikolaki.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz